Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Это необязательный заголовок Форума раздела предложений.

ТЕМА: Який велосипед обрати?

Який велосипед обрати? 6 місяців 5 днів тому #4082946

  • klyarov
  • klyarov аватар
  • Оффлайн
  • Давно я тут
  • Дописи: 130
  • Репутація: 0
Думаю купити свій перший велосипед для поїздок містом і іноді лісовими стежками. Хочу, щоб він був не надто дорогим, але й не найдешевшим, щоб вистачило надовго. Може хтось порадить, на що звернути увагу при виборі? Кажуть, що рама, колеса та амортизація дуже важливі.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Який велосипед обрати? 6 місяців 5 днів тому #4082947

  • AngelH
  • AngelH аватар
  • Оффлайн
  • Давно я тут
  • Дописи: 88
  • Репутація: 0
Для міста та легких трейлів тобі підійде гібрид чи гірський велосипед. Звертай увагу на рами, він має підходити саме тобі, щоби поїздки були комфортними. Колеса 27.5 або 29 дюймів будуть чудовим вибором для різних умов. Не забувай про якість трансмісії та гальм – вони відіграють не останню роль у безпеці та зручності їзди.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Який велосипед обрати? 6 місяців 5 днів тому #4082949

  • klyarov
  • klyarov аватар
  • Оффлайн
  • Давно я тут
  • Дописи: 130
  • Репутація: 0
Справді, здається, що розмір рами та колеса можуть сильно вплинути на зручність та безпеку. А щодо амортизації, чи варто шукати велосипед із повною амортизацією чи передня буде достатньо? І які бренди вважаються надійними? Хочеться вибрати щось, що прослужить довго.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Який велосипед обрати? 6 місяців 5 днів тому #4082952

  • Peter
  • Peter аватар
  • Оффлайн
  • Завсегдатай
  • Дописи: 194
  • Репутація: 0
klyarov пише:
Думаю купити свій перший велосипед для поїздок містом і іноді лісовими стежками. Хочу, щоб він був не надто дорогим, але й не найдешевшим, щоб вистачило надовго. Може хтось порадить, на що звернути увагу при виборі? Кажуть, що рама, колеса та амортизація дуже важливі.

Враховуючи, що ви шукаєте велосипед, що підходить як для міських умов, так і для легких трейлів, хочу порекомендувати вам звернути увагу на велосипед Marin Bobcat Trail 3 https://veliki.com.ua/ua/goods_marin-bobcat-trail-3-27-5.htm ця модель, відмінний вибір для тих, хто цінує співвідношення ціни та якості. Оснащений алюмінієвою рамою, він забезпечує міцність та легкість одночасно. Передня вилка з ходом 100 мм дозволяє з комфортом долати нерівності траси.

Колеса 27.5 дюймів забезпечують відмінне зчеплення з дорогою та керованість, що важливо як на асфальті, так і на бездоріжжі. Трансмісія Shimano із 9 швидкостями дає можливість вибору оптимального передавального числа для будь-яких умов. Гальма дискові гідравлічні Shimano забезпечать надійне гальмування за будь-якої погоди. З мого особистого досвіду, цей велосипед показав себе як надійний супутник у тривалих поїздках різними місцевостями, відрізняючись зручністю управління та високою прохідністю.

Адміністратор заборонив доступ на запис.
Час відкриття сторінки: 0.316 секунд
Працює на Форум